Home

meteor vysporiadať sa pilot vyhrala prievidza futbal dnes provokovať kópie vyhladiť

Regionálny futbal: Lídri z Lehoty aj Prievidze boli opäť víťazné,  prekvapujúci gólostroj - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lídri z Lehoty aj Prievidze boli opäť víťazné, prekvapujúci gólostroj - SME | MY Horná Nitra

Futbal ZsFZ: Radimov aj Gbely získali body na ihriskách súperov

Lučenec v tejto sezóne vyhral všetkých 17 zápasov, Banská Bystrica  vytlačila Košice z druhého miesta
Lučenec v tejto sezóne vyhral všetkých 17 zápasov, Banská Bystrica vytlačila Košice z druhého miesta

Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s  prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lehota sa "utrhla" na dva body, Prievidza sa vrátila s prázdnymi rukami - SME | MY Horná Nitra

FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom  turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev  zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa  prezentovali
FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa prezentovali

Prievidza vyhrala v Komárne, doma nastúpi s mečbalom | Športky.sk

V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY  Horná Nitra
V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY Horná Nitra

Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri  vyhrali v Prievidzi
Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri vyhrali v Prievidzi

VIDEO Fantázia! Slovan vyhral skupinu a postúpil do osemfinále Európskej  konferenčnej ligy | Športky.sk
VIDEO Fantázia! Slovan vyhral skupinu a postúpil do osemfinále Európskej konferenčnej ligy | Športky.sk

Piešťanský denník

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá  vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS

Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral  Superpohár! | Športky.sk
Hamšíkov Trabzonspor povrdil nadvládu v Turecku: Po jasnom triumfe vyhral Superpohár! | Športky.sk

Volejbalisti VT Prievidza vyhrali nad Projektom RD SVF

Sú krásne a šikovné. Juniorky Baníka vyhrali veľký halový turnaj - SME | MY  Horná Nitra
Sú krásne a šikovné. Juniorky Baníka vyhrali veľký halový turnaj - SME | MY Horná Nitra

Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali  Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral v Prievidzi, Jaslovské Bohunice zdolali Domanižu | TRNAVSKÝ HLAS

AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila  Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas
AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské  Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz deklasoval Dolné Vestenice, Jaslovské Bohunice vyhrali | TRNAVSKÝ HLAS

Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza |  Facebook
Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza | Facebook

Prípravné zápasy mládeže (5.2.) | FK Železiarne Podbrezová

Škrtel si zahrá za rodnú obec, klub štedro obdaroval | TVNOVINY.sk

FC Baník Prievidza | Facebook

3. liga, 11. kolo: DAC B/Vrakúň - FC Baník HN Prievidza & Handlová 2:0  (1:0) » DAC 1904
3. liga, 11. kolo: DAC B/Vrakúň - FC Baník HN Prievidza & Handlová 2:0 (1:0) » DAC 1904