amplitúda Oswald nahý petrohrad lipsko futbal dnes Varianta žatvy connect

Zenit Petrohrad s Makom víťazne v 16. kole ruskej ligy

LIGA MAJSTROV: FC Barcelona aj Lipsko s postupom do osemfinále

EL: Lipsko zlomilo Rangers v závere, zvíťazil aj Frankfurt v Londýne

Liga majstrov: Lipsko po skvelom závere do premiérového osemfinále, v  stredu i postup Barcelony - Dobré noviny
Liga majstrov: Lipsko po skvelom závere do premiérového osemfinále, v stredu i postup Barcelony - Dobré noviny

Výsledky Ligy majstrov: Lipsko zvíťazilo nad

FIFA i UEFA vylúčili ruskú reprezentáciu i kluby zo všetkých súťaží -  Správy RTVS
FIFA i UEFA vylúčili ruskú reprezentáciu i kluby zo všetkých súťaží - Správy RTVS

EL: Frankfurt vyradil West Ham, Lipsko nestačilo na Rangers

Futbal: Zenit - správy

Európska liga 2021/2022: Glasgow Rangers a Frankfurt postúpili do finále |  SPORTNET
Európska liga 2021/2022: Glasgow Rangers a Frankfurt postúpili do finále | SPORTNET

Tottenham Hotspur RB Lipsko futbal ONLINE dnes LIVE Liga majstrov

Rangers chcú nemecký hetrik. Proti sú skromní hrdinovia - Šport - Futbal -  Európske poháre - Športweb
Rangers chcú nemecký hetrik. Proti sú skromní hrdinovia - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Šláger víkendu: RB Lipsko – 1. FC Union Berlín

Barcelona zvíťazila v Turíne, Manchester United doma rozstrieľal Lipsko |  TVNOVINY.sk
Barcelona zvíťazila v Turíne, Manchester United doma rozstrieľal Lipsko | TVNOVINY.sk

Európska liga 2021/2022: Výsledky za dnes (semifinále, 1. zápasy) | SPORTNET

FC Barcelona je v kríze: Slavia Praha na Nou Campe vydolovala cenný bod

Bayern Mníchov hlási obrovskú posilu: Do obrany získal hviezdu svojho  konkurenta
Bayern Mníchov hlási obrovskú posilu: Do obrany získal hviezdu svojho konkurenta

Barcelona a Lipsko si zaistili osemfinále Ligy majstrov, Inter so Škrinarom  vyhral nad Slaviou - SITA.sk
Barcelona a Lipsko si zaistili osemfinále Ligy majstrov, Inter so Škrinarom vyhral nad Slaviou - SITA.sk

VIDEO Lyon zaskočil favorizované Lipsko, Mak len z lavičky sledoval triumf  Zenitu | Športky.sk
VIDEO Lyon zaskočil favorizované Lipsko, Mak len z lavičky sledoval triumf Zenitu | Športky.sk

Súhrn Ligy majstrov: Senzácia Dortmundu, divočina v Londýne či úlovok Slavie

Lipsko : Neapol - Online - Európska liga 2017/2018 | SPORTNET

Zraneniami sužovaná Barcelona vyhrala gólom

United, PSG a Lipsko sa pobijú o postup: Posledný zápas v skupine bude  ťažký | Športky.sk
United, PSG a Lipsko sa pobijú o postup: Posledný zápas v skupine bude ťažký | Športky.sk

Európska liga UEFA: O finále bojujú dva kluby z Bundesligy (preview) |  SPORTNET
Európska liga UEFA: O finále bojujú dva kluby z Bundesligy (preview) | SPORTNET