Home

maxima Shinkan námorný prístav európsky pohár v obrovskom slalome tvorba odporovať univerzitnú

Adam Žampa zažiaril v Európskom pohári - Korzár SME

Petra Vlhová hovorí, prečo nedokončila obrovský slalom v Lenzerheide  (reakcie) | SPORTNET
Petra Vlhová hovorí, prečo nedokončila obrovský slalom v Lenzerheide (reakcie) | SPORTNET

EURÓPSKY POHÁR MUŽOV V ALPSKOM LYŽOVANÍ - Visit Liptov

Vlhová získala skvelé 3. miesto v obrovskom slalome v Sestriere, víťazkou  Bassinová | JOJŠPORT
Vlhová získala skvelé 3. miesto v obrovskom slalome v Sestriere, víťazkou Bassinová | JOJŠPORT

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 | SPORTNET

Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto,  triumfovala Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila v obrovskom slalome siedme miesto, triumfovala Shiffrinová | TA3

Petry Vlhovej víťazný double v Jasnej v Európskom pohári, diváci tam  ´šaleli´
Petry Vlhovej víťazný double v Jasnej v Európskom pohári, diváci tam ´šaleli´

Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj  najlepší výsledok | Športky.sk
Pódium jej nevyšlo, napriek tomu je Vlhová spokojná: Je to doposiaľ môj najlepší výsledok | Športky.sk

V Jasnej pokračoval Európsky pohár v obrovskom slalome mužov

Lyžiar Žampa je v obrovskom slalome Európskeho pohara siedmy - SITA.sk

Petra Vlhová na záver sezóny SP v obrovskom slalome tretia, celkove druhá  184 bodov za Shiffrinovou | Slovenský olympijský tím
Petra Vlhová na záver sezóny SP v obrovskom slalome tretia, celkove druhá 184 bodov za Shiffrinovou | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová je hviezdou v Jasnej. Fanúšikovia zháňali lístky na európsky  pohár, hoci je zdarma - SITA.sk
Petra Vlhová je hviezdou v Jasnej. Fanúšikovia zháňali lístky na európsky pohár, hoci je zdarma - SITA.sk

Vlhová v obrovskom slalome SP v Kronplatzi štvrtá, Shiffrinová s rekordným  83. triumfom | Slovenský olympijský tím
Vlhová v obrovskom slalome SP v Kronplatzi štvrtá, Shiffrinová s rekordným 83. triumfom | Slovenský olympijský tím

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová spoznala svoje štartové číslo do  sobotňajšieho obrovského slalomu v americkom Killingtone. | Šport.sk
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová spoznala svoje štartové číslo do sobotňajšieho obrovského slalomu v americkom Killingtone. | Šport.sk

Chopok hostí Európsky pohár v zjazdovom lyžovaní - Slovakia.travel

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obráku v Sestriere | Športky.sk

Petra Vlhová triumfovala v slalome: Európsky pohár má novú líderku | Nový  Čas
Petra Vlhová triumfovala v slalome: Európsky pohár má novú líderku | Nový Čas

Petra Vlhová skončila v obrovskom slalome v Kronplatzi na 2. mieste |  REFRESHER.sk
Petra Vlhová skončila v obrovskom slalome v Kronplatzi na 2. mieste | REFRESHER.sk

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi |  Športky.sk
Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola obrovského slalomu v Kronplatzi | Športky.sk

Petra Vlhová uzavrela sezónu 3. miestom v obrovskom slalome - Správy RTVS

Petra Vlhová - výsledok dnes / 1. kolo obrovský slalom Semmering | Šport.sk

Vlhová jedinou Slovenkou v obrovskom slalome v Jasnej, staviteľom druhého  kola bude jej tréner - SITA.sk
Vlhová jedinou Slovenkou v obrovskom slalome v Jasnej, staviteľom druhého kola bude jej tréner - SITA.sk

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 - SME | MY Banská  Bystrica
Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom na EP Jasná 2019 - SME | MY Banská Bystrica