Home

príliš veľa Unearth pešiak druhé kolo svetový pohár slalom muži 2019 zbierka dohľad kostýmy

Skvelé druhé kolo. Žampa zažiaril v Japonsku - Zimné športy - Športweb

Obrovský slalom muži ONLINE Adam Žampa 2. kolo Bansko muži

Are svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, LIVE

Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25.  mieste | JOJŠPORT
Vlhová v slalome štvrtá, znížila stratu na Shiffrinovú. Adam Žampa na 25. mieste | JOJŠPORT

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Vlhová mimo prvej desiatky v obrovskom slalome: Nevyšlo mi to! | Huste.tv |  Najnovšie športové správy
Vlhová mimo prvej desiatky v obrovskom slalome: Nevyšlo mi to! | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Svetový pohár - 2. kole obrovského slalomu zrušili | Šport.sk

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

Vlhová zrejme príde o ďalšiu konkurentku. Keď ide naplno, má problém -  Zimné športy - Športweb
Vlhová zrejme príde o ďalšiu konkurentku. Keď ide naplno, má problém - Zimné športy - Športweb

Svetový pohár: Kristoffersen zvíťazil v 1. kole, na krk mu dýcha  reprezentačný kolega
Svetový pohár: Kristoffersen zvíťazil v 1. kole, na krk mu dýcha reprezentačný kolega

Adam Žampa vypadol, Andreas nepostúpil / výsledky obrovský slalom | Šport.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Vlhová útočila na víťazstvo, pád jej to prekazil | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Petra Vlhová - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Petra Vlhová dnes vedie po 1.kole slalomu v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Svetový pohár: Kristoffersen ovládol prvé kolo slalomu v Schladmingu

Vlhovú chybička v druhom kole pripravila o pódium, Shiffrinovej preteky  nevyšli | Nový Čas
Vlhovú chybička v druhom kole pripravila o pódium, Shiffrinovej preteky nevyšli | Nový Čas

Svetový pohár v Aare: Líderkou po prvom kole Shiffrinová, Vlhová priebežne  na desiatom mieste
Svetový pohár v Aare: Líderkou po prvom kole Shiffrinová, Vlhová priebežne na desiatom mieste

Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (Val d'Isere 2021, výsledky) |  SPORTNET
Adam Žampa dnes - obrovský slalom, 1. kolo (Val d'Isere 2021, výsledky) | SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 2. kolo v Lenzerheide (zjazdové  lyžovanie) | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 2. kolo v Lenzerheide (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET

Petra Vlhová obrovský slalom žien 2. kolo dnes Jasná 2021

Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila  tretia | TVNOVINY.sk
Obrovský slalom v Kranjskej Gore má prekvapujúcu víťazku. Vlhová skončila tretia | TVNOVINY.sk

Petra Vlhová dnes vedie po 1. kole obrovský slalom v Kronplatzi (výsledky)  | SPORTNET
Petra Vlhová dnes vedie po 1. kole obrovský slalom v Kronplatzi (výsledky) | SPORTNET