Home

konštantný Mitt sveter bondra goli proti rusku nikdy štátne občianstvo dobrovoľník

Hokejová legenda Peter Bondra má dnes 50 rokov!

Som Slovák a som na to hrdý... - Peter Bondra: strelec víťazného gólu na MS  v hokeji 2002, generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie,  Majster sveta 2002 * 07.02.1968 Luck, Ukrajina životopis: Hlavné
Som Slovák a som na to hrdý... - Peter Bondra: strelec víťazného gólu na MS v hokeji 2002, generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie, Majster sveta 2002 * 07.02.1968 Luck, Ukrajina životopis: Hlavné

Škoda - Premeňte najpamätnejší gól z majstrovstiev za podpísaný národný  dres. 😲 Ak ide o prevedenie, gól nie je iba číslom, ale silnou spomienkou.  Napíšte nám do komentára, na ktorý gólový moment
Škoda - Premeňte najpamätnejší gól z majstrovstiev za podpísaný národný dres. 😲 Ak ide o prevedenie, gól nie je iba číslom, ale silnou spomienkou. Napíšte nám do komentára, na ktorý gólový moment

Hokejista Peter Bondra má 50 rokov | SPORTNET

VIDEO+FOTO Autor zlatého gólu a slovenská legenda Peter Bondra oslavuje  životné jubileum | Hokejový svet
VIDEO+FOTO Autor zlatého gólu a slovenská legenda Peter Bondra oslavuje životné jubileum | Hokejový svet

Pred desiatimi rokmi strelil Peter Bondra 500. gól v

Peter Bondra: životopis, štatistiky, kariéra a zlatý gól

Bondra: Druhú prehru by som nezniesol - Reprezentácia - Hokej - Športweb

VIDEO Bondra sa pred 20 rokmi navždy zapísal do dejín: Pozrite si ešte raz  víťazný gól proti Rusku! | Športky.sk
VIDEO Bondra sa pred 20 rokmi navždy zapísal do dejín: Pozrite si ešte raz víťazný gól proti Rusku! | Športky.sk

Ubehlo už viac ako 25 rokov: Peter Bondra v jedinom zápase ohúril celý  hokejový svet | Nový Čas
Ubehlo už viac ako 25 rokov: Peter Bondra v jedinom zápase ohúril celý hokejový svet | Nový Čas

Slovenské národné hokejové mužstvo – Wikipédia

Má len devätnásť. V zámorí dáva góly nový Bondra | SPORTNET

Ovechkin odpovedal na výzvu a vyrovnal sa Bondrovi

Slovenskí hokejisti zdolali USA 2:1 a vedú skupinu bez straty bodu! |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Slovenskí hokejisti zdolali USA 2:1 a vedú skupinu bez straty bodu! | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Peter Bondra – Wikipédia

Útočník Dávid Bondra si účasťou na MS v Dánsku splní sen, medailový otec je  na neho hrdý - SITA.sk
Útočník Dávid Bondra si účasťou na MS v Dánsku splní sen, medailový otec je na neho hrdý - SITA.sk

Finále MS 2002: Bondra strieľa gól a Slováci sú majstri sveta (minúta po  minúte)
Finále MS 2002: Bondra strieľa gól a Slováci sú majstri sveta (minúta po minúte)

ONLINE: Slovensko - Rusko (finále MS v hokeji 2002) | SPORTNET

Štěstí mi přálo, těšilo vítkovického útočníka Bondru po výhře nad Kometou -  iDNES.cz
Štěstí mi přálo, těšilo vítkovického útočníka Bondru po výhře nad Kometou - iDNES.cz

Pamätné zápasy proti Rusku: Zlatý gól Bondru či nájazd Demitru | Šport7.sk